ubraniadoodania.pl

Niesamowity pojedynek drużyny Brazylii - zwycięstwo z narodowym zespołem Korei Południowej wynikiem 4 do 1!

08.08.2023, 09:54

Porażka z zespołem narodowym Brazylii wynikiem 1:4 - słaby mecz narodowej drużyny Korei Południowej!

Trwające obecnie mistrzostwa świata są niesamowite na wielu płaszczyznach i nie ulega to wątpliwości. Dobiegły końca zmagania grupowe, a więc przyszła pora na to, co wielbiciele futbolu najbardziej kochają. Chodzi oczywiście o play offy, gdzie klęska może wyeliminować Cię z mundialu oraz marzeń o zdobyciu pucharu świata. W niedzielny wieczór polska kadra poniosła porażkę z drużyną Francji wyniki 1:3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Nie znaczy to jednak końca emocji dla piłkarskich sympatyków w naszym kraju, ponieważ mundial nadal trwa. Bez wątpienia warto obserwować grę drużyny narodowej Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się coraz lepiej. Fenomenalnym tego dowodem było spotkanie 1/8 finału z narodową kadrą Korei Południowej, gdzie piłkarze reprezentacji narodowej Brazylii postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej odsłonie. Bramka numer jeden dla narodowej kadry Brazylii strzelona została już w szóstej minucie, a jej strzelcem był Vinicius, który bardzo dobrze poradził sobie w szesnastce z defensywą rywala.

Warto zaznaczyć, iż dla Korei Południowej I połowa meczu była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I część skończyła się prowadzeniem narodowej reprezentacji Brazylii wynikiem cztery do zera. Kolejne bramki zdobyli Neymar, Richarlison oraz Paqueta. wielbiciele piłkarscy obecni na stadionie mogli odczuwać satysfakcję, ponieważ mieli możliwość podziwiać prawdziwy popis narodowej reprezentacji Brazylii. Tempo tego spotkania zdecydowanie opadło w drugich 45. minutach. Gracze narodowego zespołu Korei Południowej skutecznie się bronili w momencie, kiedy gracze Brazylii próbowali konstruować następne akcje. 15 minut przed zakończeniem pojedynku Korea Południowa strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą meczu. Napastnik kadry Korei Południowej zdecydował się na strzał zza pola karnego, a golkiper narodowej drużyny Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. W ostatecznym rozrachunku to spotkanie skończyło się wynikiem cztery do jednego dla zespołu narodowego Brazylii, która w następnej fazie zmierzy się z narodową kadrą Chorwacji. Stawką tego meczu będzie awans do 1/2 finału mistrzostw świata i pewność gry o medal.